.

.

New
Wotefusi Сосема Нов Мотор Скутери Палење Серпентина За 150cc-250cc Атв Dirt Bike [PX65]

Wotefusi Сосема Нов Мотор Скутери Палење Серпентина За 150cc-250cc Атв Dirt Bike [PX65]

DEN 441.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 14 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. - Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако објектите се оштети или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Пакетот вклучува : 1 X Палење серпентина Забелешка : 2 Видови на Палење клиентите се испраќаат по случаен избор. Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите царинската најдобро што можеме. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Превозот Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на трошоците ако штета или загуба.
Име : Палење серпентина Одговара за 150cc-250cc велосипеди, ќе ги собере сите Кинески машини Нови Гром дупка проред : 54. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.

Детали

Бренд Име:
Wotefusi
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти