.

.

New
100PCS Бесплатен Превозот За Палење Серпентина Голема Plug Капа за палење Гумени Чизми за TOYOTA е корола :90919-02252 90919-02258

100PCS Бесплатен Превозот За Палење Серпентина Голема Plug Капа за палење Гумени Чизми за TOYOTA е корола :90919-02252 90919-02258

DEN 4320.00

Стока
Достапно.


П : Пратката
Во светот превозот од Кина Пост/HK пост е многу бавно.

Детали

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Јапонија
Тип:
Отворете Магнетно
Палење Тип:
Посебна Палење
Бренд Име:
hifuly
Производителот Дел Број:
90919-C2005
Материјал:
Environmently Гума
Осветленост Дел Број:
90919-C2003
Име на производ:
палење серпентина Чизми Капа
Гаранција:
12 месеци
квалитет:
100%тестирано
Место на Потекло:
Хунан, Кина (Копно)
сертификација:
TS 16949
Погоден модел:
Тојота Е Корола
Дел No:
90919-02252 90919-02258
Дел No:
90919-C2003 90919-C2005
Свеж

Избор на клиенти