.

.

New
Висок квалитет на Палење Серпентина ОЕМ 90919-02248 за Тојота 4Runner Тундра Такома FJ Cruiser Lexus

Висок квалитет на Палење Серпентина ОЕМ 90919-02248 за Тојота 4Runner Тундра Такома FJ Cruiser Lexus

DEN 1082.88

Стока
Достапно.


Палење Серпентина Спецификации : 1. Име : Палење Серпентина 2. Погоден за : За Тојота 3. ОЕМ броеви : 90919-02248 Палење Серпентина Предности : 1.Конкурентна цена со професионална услуга и висок стандард за квалитет 2.Брза испорака 3.Одлична услуга По продажбата и услуги на клиентите

Детали

Материјал:
оригиналниот
Тип:
Отворете Магнетно
Палење Тип:
Посебна Палење
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
90919-02248
Осветленост Дел Број:
90919-02248
Бренд Име:
germrun
Свеж

Избор на клиенти