.

.

New
oneroom стариот во брак неколку љубов слики смета бело платно DMC 14CT Кинески Крстот Бод Везана Поставува Везови колекции

oneroom стариот во брак неколку љубов слики смета бело платно DMC 14CT Кинески Крстот Бод Везана Поставува Везови колекции

DEN 367.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.


Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Бренд Име:
oneroom
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип:
Пакет
Материјал:
100% Памук
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
OPP ПАКУВАЊЕ ИЛИ ПЛАСТИЧНА АМБАЛАЖА
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Теми :
Кралската теми повисок квалитет
Свеж

Избор на клиенти