.

.

New
Лале вазна на цвеќе шарени слика смета отпечатена на платно DMC 11CT 14CT Кинески Крстот Бод колекции везови везана Сет

Лале вазна на цвеќе шарени слика смета отпечатена на платно DMC 11CT 14CT Кинески Крстот Бод колекции везови везана Сет

DEN 566.00
DEN 959.04

Стока
Достапно.

09
/set US $ 5. 100% еколошки памук.91
/set US $ 5.99
/set US $ 5.55
/set US $ 7.74
/set US $ 4.04
/set US $ 10.49
/set US $ 6.99
/set US $ 4.
Опис : Големина(W*H) : 52cm*42c m ( 14 CT ), 66cm*54cm ( 11 КТ ) на Теми Боја Количина : 35 Боја (Embroidering ткаенина) : Бела
Предност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби.46
/set US $ 5.17
/парче US $ 8.82
/set US $ 4.88
/set US $ 3.55
/set US $ 5.77
/set US $ 6.99
/set US $ 4.83
/set US $ 7.97
/set US $ 4.99
/set US $ 5.36
/set US $ 4. 100% Сосема нов.08
/set US $ 7. (11 CT)ве молиме да користите 3 насоки теми за целосна бод,2 насоки теми за назад бод. Тоа, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите.04
/set US $ 5. Добар сјај,не-бледнее,не е лесно да се пробие и pilling.
1598346309420134 Топло Препорачувам US $ 6.45
/set US $ 4. По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за тоа.55
/set US $ 5.15
/set
Т тој Големина е Вез Крпа Големина.03
/set US $ 4.19
/set US $ 6.11
/set US $ 6.99
/set US $ 4.69
/set US $ 9.80
/set US $ 5.99
/set US $ 7.4
/set US $ 6.09
/set US $ 5. Моделот е отпечатена на платно (11 CT печатени и 14 CT печатени) , па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата , инаку печатени дел ќе исчезне.49
/set US $ 4.29
/set US $ 5.45
/set US $ 5.11
/set US $ 10.36
/set US $ 4. Акции : Во Парк
Пакет Содржина :
Вез платно , Везови теми , Везови игла , шема.53
/set US $ 6.19
/set US $ 7. Користете растворливи заштита на животната средина материјал.61
/set US $ 5.49
/set US $ 4.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT печатени, 11CT unprinted, 14CT unprinted, 14CT печатени
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Свеж

Избор на клиенти