.

.

New
Везана.за вез,DIY DMC 14CT Unprinted Уметност Крстот бод колекции Градот романтична крајбрежје сценско Крст-Крои оркестарот занаети

Везана.за вез,DIY DMC 14CT Unprinted Уметност Крстот бод колекции Градот романтична крајбрежје сценско Крст-Крои оркестарот занаети

DEN 1583.52

Стока
Достапно.

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Други Политики
1. 100% памук производи. Ние брод менаџерските нарачки во рок од 1-2 дена по расчисти исплата. бело платно (14ct). Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. опис : боја : бела крпа везови) материјал : памук, со содржина на пакувањето : embroider конец, embroider крпа, игла, моделот забелешка : 14ct бела 2 конец, значи 14ct бело платно( НЕ печатени), embroider со 2 стои тема. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Политика На Враќање
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.
Такси превозот е платена од страна на купувачот. Ние брод на Светот. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. добра осветленост, не бледнее, не е лесно да се пробие и pilling. Објектот испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 40 дена.
Ако треба да се избере EMS, ве молиме контактирајте со нас. исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели. 100% сосема нов. Ве молиме контактирајте со нас
. Но треба да се наплаќаат за дополнителни превозот на трошоците. ние ќе обезбедува 30% повеќе од жици за секој проект. Ако не примите објект по истекот на 30 дена,
Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT бело платно
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
dahlia
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Укината
маслото:
Моден
бело платно:
14CT Unprinted Крстот Бод колекции
Свеж

Избор на клиенти