.

.

New
Радост недела животен стил Тропска риба мостра крстот бод азбука топ листите занаетчиски за домашна декорација

Радост недела животен стил Тропска риба мостра крстот бод азбука топ листите занаетчиски за домашна декорација

DEN 384.00
DEN 753.60

Стока
Достапно.


Радост недела животен стил Тропска риба мостра крстот бод азбука топ листите занаетчиски за домашна декорација
Бренд : Радост Недела
Предмет Бр. : D592
Име : Тропски риби
OEM/ODM/OBM/OSM се достапни
Спецификација : 14 CT
Големина : 28×53
Спецификација : 11 CT
Големина : 35×68
Бода : 17547
Боја : 23
Содржи : ткаенина,конци,игли,шема, инструкции и пакет
Примена : дома декорација, децата, образованието, уметноста колекција, подарок-давање, забава

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 14CT печат производ, 11CT смета производ, 11CT печат производ
Бренд Име:
Радост Недела
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
100% Памук
Стил:
Класичен
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
PVC кеса
14CT:
28*53cm
11CT:
35*68cm
Точка Бр.:
D592
Свеж

Избор на клиенти