.

.

New
Везана.за вез,DIY DMC 14CT Unprinted Масла Magnolia цвеќиња Крстот бод колекции Крст-Крои оркестарот занаети

Везана.за вез,DIY DMC 14CT Unprinted Масла Magnolia цвеќиња Крстот бод колекции Крст-Крои оркестарот занаети

DEN 1295.52

Стока
Достапно.

Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.Крстот бод комплет, треба шиење со себе Моделот големина : 54 X69cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) 14 CT Unprinted Крстот Бод бело платно предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо. 100% сосема нов. бело платно (14ct). Ние брод менаџерските нарачки во рок од 1-2 дена по расчисти исплата. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. опис : боја : бела крпа везови) материјал : памук, со содржина на пакувањето : embroider конец, embroider крпа, игла, моделот забелешка : 14ct бела 2 конец, значи 14ct бело платно( НЕ печатени), embroider со 2 стои тема.
Такси превозот е платена од страна на купувачот. исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели. Објектот испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 40 дена. Политика На Враќање
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. 100% памук производи. Ако не примите објект по истекот на 30 дена,
Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. по завршувањето на шевовите, се стави на платно во вода за половина час, а потоа и сушење, а потоа можеме да направи рамка за тоа. ние ќе обезбедува 30% повеќе од жици за секој проект.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT бело платно
Бренд Име:
dahlia
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Укината
маслото:
Моден
бело платно:
14CT Unprinted Крстот Бод колекции
Свеж

Избор на клиенти