.

.

New
Народен обичај свадба крстот бод комплет луѓе 18ct 14ct 11ct смета за печатење платно бода везови DIY рачно изработени везана

Народен обичај свадба крстот бод комплет луѓе 18ct 14ct 11ct смета за печатење платно бода везови DIY рачно изработени везана

DEN 792.00
DEN 1583.04

Стока
Достапно.


Крстот бод комплет, треба вез со себе
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било која тежина, ние гарантираме за вашиот успех*^_^* 18ct Платно Големина : 69x32cm големина на Слика : 65x28cm 14ct Платно Големина : 93x45cm големина на Слика : 83x36cm 11ct Платно Големина : 119x57cm големина на Слика : 106x46cm
Вклучува : Сметано или печатени платно x1 Памук конец x 1set (30% повеќе отколку што е потребно) Игла x2 хартија скицата x1set (За многу едноставна слика, хартија скицата не е вклучена за печатени платно верзија)
Купувачот се покаже :

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14ct unprint платно, 11ct unprint платно, 14ct печати платно, 11ct печати платно
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Материјал:
100% Памук
Бренд Име:
DREAMCREATE
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Укината
Свеж

Избор на клиенти