.

.

New
Вашиот Подарок C826C829K636 14CT 11CT Смета и Печат Пилешко Зајак И Велигденски Фестивал Дома Декор Везана Крстот Бод колекции

Вашиот Подарок C826C829K636 14CT 11CT Смета и Печат Пилешко Зајак И Велигденски Фестивал Дома Декор Везана Крстот Бод колекции

DEN 335.00
DEN 656.64

Стока
Достапно.

Ве молиме љубезно остатокот увери.
Pls ни даде 5 ѕвезди
1) успехот зависи од вашето задоволство, па вашите повратни информации е многу важна за нас.
6) 14 CT смета за производот и 11 CT смета производ се unprinted ткаенина производи
7) 14 CT печат производ и 11 CT печат производ се печатени ткаенини производи
8) моделот е отпечатена на платно (11 CT печатени и 14-КАРАТНО печатени), печат ткаенина е растворливи во вода, па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата, инаку печатени дел ќе биде збришан.
• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм. Со насоките на "Чесност прво, Клиент основно", ние ќе континуирано подобрување на нашите производи " квалитет со нашите високо сеопфатна квалитет и искуство.
9) По завршувањето на крои, да се стави на ткаенина во вода за половина час, се направи тоа се исуши, а потоа ќе може да направи рамка за тоа. Игла Kungfu крстот бод фабрика основана во 2007 година, кој се наоѓа во Liuzhou град, Guangxi провинција, Кина, е професионална крстот бод производителот, интегрирани со дизајнирање, истражување и развој, производство и продажба.
Како да се избере?
Истиот дизајн на големината на 14 CT е помала од 11 CT, на пример, Има 100*100 на мрежите во структурата :
14 CT ткаенина, големината на сликата е about18*18cm
11 CT ткаенина, големината на сликата е about23*23cm
Истата слика, цената на 14 CT е поевтина од 11 CT. Со цел да се создаде пријатен шопинг искуство за вас, ние сме посветени на обезбедување на врвен квалитет и одлична услуга во секое време.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 11CT смета производ, 14CT Печат производ, 11CT Печат производ
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
Радост Недела
Шаблон Тип:
Цртан филм
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
PVC кеса
реден број:
C826/C829/K636
Име:
Пилешко/Зајак И Велигденски Јајца
Содржи:
Ткаенина,Конци,Игли,Шема,Инструкции
ПЛАТНО ГОЛЕМИНА 14CT:
31*36/53*35/31*31 CM
ПЛАТНО ГОЛЕМИНА 11CT:
39*46/68*45/40*40 CM
боја:
16/24/32 бои
Бода:
9385/23825/13418 Бода
НАЗАД БОД:
765/1374/813 Бода
сертификација:
SGS
време на испорака:
7 работни дена
Свеж

Избор на клиенти