.

.

New
Радост недела crossstitch Европската стариот замок DMC14CT11CTcottonfabric livingroom dininghall ресторан дома хотел сликарство

Радост недела crossstitch Европската стариот замок DMC14CT11CTcottonfabric livingroom dininghall ресторан дома хотел сликарство

DEN 708.00
DEN 1178.88

Стока
Достапно.

Добредојдени да ги споделат нашите производи во Facebook, Twitter, Вкусни. Моделот е отпечатена на платно (11 CT 14 CT печатени) , па пред завршувањето крои, на платно
не може да го допре водата , инаку печатени дел ќе биде збришан.
Answer : ___________________________ Note :
1. ШОПИНГ
ПребарувањеДодадете во кошничката-се Одржи вашата целПлатиПревозот-Преглед
3. Сликата е само за референца, ве молиме во вид преовладува . Посетете ја нашата продавница е Тоа Што
б. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа (празник и викенд е ексклузивна).
Можете исто така да имаат и други избори за вашата исплата. ПРЕВОЗОТ
Информациите подолу е само за референца, ве молиме да ги ситуација преовладуваат. да ја Додадете нашата продавница во вашата продавница листа да биде нашата ВИП член
Б. Сите производи што се продаваат не се надвор од рамката. ВИП ПОПУСТ ЗА ВАС
A. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас кога ќе има било каков проблем, пред неутрални или негативни повратни информации. ПЛАЌАЊЕ
Ние препорачуваме купувачи да го користите ЗАЧУВАМ која е бесплатна се обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции како пред метод на плаќање. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите, а ние ќе ви одговори што побрзо. Оваа услуга овозможува плаќање е објавен на продавачот на потврда за задоволителна приемот на вашите нарачки.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT Бело Платно, 11CT Слика Печатени, 14CT Бело Платно, 14CT Слика Печатени
Бренд Име:
Радост Недела
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
мало:
Трговија на големо
DIY:
подарок
Уметност:
Handicraf
Вез:
Везана
фестивалот,Hallowen,Божиќ,елен:
современ модел
Свеж

Избор на клиенти