.

.

New
Радост недела crossstitch diy Арапската палата сценографијата DMC14CT11CTcottonfabric livingroom dininghall ресторан дома хотел сликарство

Радост недела crossstitch diy Арапската палата сценографијата DMC14CT11CTcottonfabric livingroom dininghall ресторан дома хотел

DEN 590.00
DEN 984.00

Стока
Достапно.


Answer : ___________________________ Note :
1. Моделот е отпечатена на платно (11 CT 14 CT печатени) , па пред завршувањето крои, на платно
не може да го допре водата , инаку печатени дел ќе биде збришан. (11 CT) ве молиме да користите 3 насоки теми за целосна бод, 2 насоки теми за назад бод. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа (празник и викенд е ексклузивна). ШЕВОВИ
2. Ве молиме Скенирање СТАН
7. ПРЕВОЗОТ
Информациите подолу е само за референца, ве молиме да ги ситуација преовладуваат. По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, се направи тоа се исуши, а потоа можете да направите
рамка за тоа.
Бренд : Радост Недела
Предмет Бр. Оваа услуга овозможува плаќање е објавен на продавачот на потврда за задоволителна приемот на вашите нарачки. ПЛАЌАЊЕ
Ние препорачуваме купувачи да го користите ЗАЧУВАМ која е бесплатна се обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции како пред метод на плаќање. Боја блок во blue print не е вистинската боја на крстот бод, ве молиме да се однесуваат на темата Нема . За оние другите, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.
Регионот
Превозот Агент
Обработка & Испорака
САД, Канада
Кина Пост Воздух Mail
По 15-20 Дена
Велика БРИТАНИЈА, IR, Западна Европа
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Дена
Источна Европа
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Days
Блискиот Исток
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Дена
Австралија, Нов Зеланд
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Дена
Азија земја
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Дена
Африканската земја
Кина Пост Воздух Mail
20-35 Дена
Јужна Америка
Кина Пост Воздух Mail
20-35 Дена
5.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT Бело Платно, 11CT Слика Печатени, 14CT Бело Платно, 14CT Слика Печатени
Бренд Име:
Радост Недела
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
мало:
Трговија на големо
DIY:
подарок
Уметност:
Handicraf
Вез:
Везана
фестивалот,Hallowen,Божиќ,елен:
современ модел
Свеж

Избор на клиенти