.

.

New
Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Нов Ден

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Нов Ден

DEN 2637.00
DEN 3296.64

Стока
Достапно.

Во нашата Taobao продавница има продадено во последниве години е еден илјади крстот бод за полнење, што некои клиенти се стави нивната заврши работи за нас преку Интернет, ова се само дел од неа. Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата." Вклучени во овој комплет се : белата боја на 14 смета Aida x-бод ткаенина, Црно-Бел PDF Шема на табелата со Симболи, колор-кодирани тема палета и конец сепаратор со presorted 6-насоки памук везови конец, игла и заврши и англиски инструкции ~ Сè што треба да се заврши овој Крст Бод проект!
Ова е крстот бод го заврши шоуто. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Бренд Име:
Ankicoleman Дизајни
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПВЦ
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Свеж

Избор на клиенти