.

.

New
Бесплатен Превозот !!Две Коњ Смета 11CT печатени 14CT Крстот Бод животни Крстот Бод Колекции за Везови Везана Занаети

Бесплатен Превозот !!Две Коњ Смета 11CT печатени 14CT Крстот Бод животни Крстот Бод Колекции за Везови Везана Занаети

DEN 268.00
DEN 447.36

Стока
Достапно.

Еколошки памук. 11 CT тип ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод. Печатени ткаенини (11 CT ) и празно платно (14 CT) . Ултра јасно професионални embroidering дијаграм. Користете растворливи заштита на животната средина материјал. Добар сјај,не-бледнее,не е лесно да се пробие и pilling. Тоа unprinted со бело платно, сите треба да се целосно emborider. 14 CT тип ве молиме да го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод. Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект.Бесплатен Превозот !!Две Коњ Смета 11 CT печатени 14 CT Крстот Бод животни Крстот Бод Колекции за Везови Везана Занаети
Предност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби.
Опис : Платно Големина : 32cm*27cm(14 CT) 41cm*35cm (11 CT) (не надвор рамка) Теми Боја Количина : 10 Боја (embroidering ткаенина) : Бела Материјал : Памук Пакет содржина : Embroider Конец ,Embroider Крпа ,Игла,Скицата Акции : Во Парк
Забелешка : Големината е прирачник за мерење , таму можеби за 1-3 см грешка ,тоа му припаѓа на нормални ситуација ,ако умот , pls не цел , ви благодариме за вашиот разбере . Моделот е отпечатена на платно ( 11 CT ), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата , инаку печатени дел ќе исчезне. По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за тоа. Тоа, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT слика печатени, 14CT празно платно, 14CT слика печатени
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
ПП торба
Број На Модел На:
D326
Свеж

Избор на клиенти