.

.

New
Самрак во странска држава,смета Бела ткаенина DMC 14CT 16ct 18ct Крстот Бод колекции,везови везана Сетови,снег Дома Декор

Самрак во странска држава,смета Бела ткаенина DMC 14CT 16ct 18ct Крстот Бод колекции,везови везана Сетови,снег Дома Декор

DEN 400.00
DEN 785.28

Стока
Достапно.


Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Бренд Име:
oneroom
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип:
Пакет
Материјал:
100% Памук
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
OPP ПАКУВАЊЕ ИЛИ ПЛАСТИЧНА АМБАЛАЖА
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти