.

.

New
JCS Лаванда champaign,Смета платно DMC 14CT 16CT 18CT Крстот Бод за полнење,везана Поставите DIY вез,Цвеќе Градина Сценографијата

JCS Лаванда champaign,Смета платно DMC 14CT 16CT 18CT Крстот Бод за полнење,везана Поставите DIY вез,Цвеќе Градина Сценографијата

DEN 296.00
DEN 580.80

Стока
Достапно.


Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Бренд Име:
oneroom
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип:
Пакет
Материјал:
100% Памук
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
OPP ПАКУВАЊЕ ИЛИ ПЛАСТИЧНА АМБАЛАЖА
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти