.

.

New
Вез се Сметаат Крстот Бод Колекции Везана - Занаети 14-каратно DMC Боја DIY Уметност рачно изработени Украси - Fortunetelling Мачка

Вез се Сметаат Крстот Бод Колекции Везана - Занаети 14-каратно DMC Боја DIY Уметност рачно изработени Украси - Fortunetelling

DEN 860.00
DEN 1146.72

Стока
Достапно.

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Fortunetelling Мачка Од : М&W E-commerce, Inc . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Материјал:
100% Памук
Бренд Име:
Ankicoleman Дизајни
Тип:
Пакет
Стил:
Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Свеж

Избор на клиенти