.

.

New
Радост недела кинески крстот бод Северна сценографијата DMC14CT11CTcottonfabric livingroom dininghall ресторан дома хотел сликарство

Радост недела кинески крстот бод Северна сценографијата DMC14CT11CTcottonfabric livingroom dininghall ресторан дома хотел сликарство

DEN 599.00
DEN 998.40

Стока
Достапно.

ПРЕВОЗОТ
Информациите подолу е само за референца, ве молиме да ги ситуација преовладуваат. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите, а ние ќе ви одговори што побрзо.
Можете исто така да имаат и други избори за вашата исплата. За оние другите, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.
Селектирај 2 ↑ Идеален за домаќинство декорација
Детали
- Причина за вашата љубов за мене
Ветување
-Сила, ќе ги носи на леснотија шопинг искуство
Уживајте
-Нежна, мека и пријатна prombt,
сè што ве потсетува на мене од сега и тука
1. (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод. По продажба на услуги
Вашето задоволство, нашето движење
Ве молиме да ни даде 5-ѕвезда преглед ако се на задоволително ниво со нашите производи и услуги. По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, се направи тоа се исуши, а потоа можете да направите
рамка за тоа. Ве молиме Скенирање СТАН
7. ПЛАЌАЊЕ
Ние препорачуваме купувачи да го користите ЗАЧУВАМ која е бесплатна се обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции како пред метод на плаќање. Ако имате било какви прашања, можете слободно да не контактирате преку е-маил или Trade Manager.
Бренд : Радост Недела
Предмет Бр. Сите производи што се продаваат не се надвор од рамката. Додај во Продавница Листа
в.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT Бело Платно, 11CT Слика Печатени, 14CT Бело Платно, 14CT Слика Печатени
Бренд Име:
Радост Недела
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
мало:
Трговија на големо
DIY:
подарок
Уметност:
Handicraf
Вез:
Везана
фестивалот,Hallowen,Божиќ,елен:
современ модел
Свеж

Избор на клиенти