.

.

New
Златна panno,Везана,DIY DMC Крстот бод,Сетови За Вез за полнење 11ct печатени памук конец Жолто куче Крст-Крои

Златна panno,Везана,DIY DMC Крстот бод,Сетови За Вез за полнење 11ct печатени памук конец Жолто куче Крст-Крои

DEN 581.00
DEN 1056.96

Стока
Достапно.

голема цел ,голем попуст. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ви благодарам многу! Се надеваме дека ќе им даде 5 ѕвезди и добри евалуација. Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за помалку од 2kg стоки во 15-60 работни дена, Ако треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Кога ќе добиете предмети ќе нареди, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно. Поради прирачник за грешка при мерење може да постои, ве молиме да преовладуваат во вид. Ако не можете да ги пратите пратката или збунети, ве молиме порака на нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.ако сакате да трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас .Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашето задоволство е многу важна за нас.Нашата цел е задоволството на клиентите! Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Детали

Стил:
Европа
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
opp
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Тема:
Животно Серија
Свеж

Избор на клиенти