.

.

New
3th T061A група жаби дома Декор смета 14ct бело платно слични DMC Крстот Бод kits14ct везана Поставите DIY везови

3th T061A група жаби дома Декор смета 14ct бело платно слични DMC Крстот Бод kits14ct везана Поставите DIY везови

DEN 709.00
DEN 1391.52

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
37x49cm
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Бренд Име:
oneroom
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
100% Памук
Стил:
Модерна
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
OPP ПАКУВАЊЕ ИЛИ ПЛАСТИЧНА АМБАЛАЖА
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Број На Модел На:
R060
Тип На Единица:
Сет
Тежина На Пакет:
0.15kg
Пакет Големина:
30cm x 20cm x 2cm
Свеж

Избор на клиенти