.

.

New
Убавината Искушението (1) Модели Смета Крстот Бод Diy 11 14CT Крстот Бод Поставен Кинески Крст-Бод Комплет Везови Везана

Убавината Искушението (1) Модели Смета Крстот Бод Diy 11 14CT Крстот Бод Поставен Кинески Крст-Бод Комплет Везови Везана

DEN 587.00
DEN 1047.36

Стока
Достапно.

Еколошки памук. Печатени ткаенини (11 CT ) и празно платно (14 CT) . Добар сјај,не-бледнее,не е лесно да се пробие и pilling. По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за тоа. Ултра јасно професионални embroidering дијаграм. Сосема нов.
Опис : Платно Големина : 44cm*42cm(14 CT) 56cm*53cm (11 CT) (не надвор рамка) Теми Боја Количина : 44 Боја (embroidering ткаенина) : Бела Материјал : Памук Пакет содржина : Embroider Конец ,Embroider Крпа ,Игла,Скицата Акции : Во Парк
Забелешка : Големината е прирачник за мерење , таму можеби за 1-3 см грешка ,тоа му припаѓа на нормални ситуација ,ако умот , pls не цел , ви благодариме за вашиот разбере . Тоа, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите. Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект. Користете растворливи заштита на животната средина материјал. 14 CT тип ве молиме да го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод. Тоа unprinted со бело платно, сите треба да се целосно emborider. 11 CT тип ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод.Убавината Искушението (1) Модели Смета Крстот Бод Diy 11 14 CT Крстот Бод Поставен Кинески Крст-Бод Комплет Везови Везана
Предност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби. Моделот е отпечатена на платно ( 11 CT ), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата , инаку печатени дел ќе исчезне.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT слика печатени, 14CT празно платно, 14CT слика печатени
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
Број На Модел На:
R031(1)
Свеж

Избор на клиенти