.

.

New
Еднорог Градина Модели Смета Крстот Бод 11CT печатени 14CT Крстот Бод Поставува Животни Крст-Бод Колекции Везови Везана

Еднорог Градина Модели Смета Крстот Бод 11CT печатени 14CT Крстот Бод Поставува Животни Крст-Бод Колекции Везови Везана

DEN 827.00
DEN 1589.28

Стока
Достапно.

100% точни печатени ткаенини (11 CT ) и бело платно (14 CT) . Тоа, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите. Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект. Ултра јасно професионални embroidering дијаграм. Користете растворливи заштита на животната средина материјал. Моделот е отпечатена на платно ( 11 CT ), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата , инаку печатени дел ќе исчезне. По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за тоа. 100% Сосема нов.Еднорог Градина Модели Смета Крстот Бод 11 CT печатени 14 CT Крстот Бод Поставува Животни Крст-Бод Колекции Везови Везана
Предност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби. Добар сјај,не-бледнее,не е лесно да се пробие и pilling. Тоа unprinted со бело платно, сите треба да се целосно emborider.
Опис : Платно Големина : 62cm*61cm(14 CT) 79cm*78cm (11 CT) (не надвор рамка) Теми Боја Количина : 82 Боја (embroidering ткаенина) : Бела Материјал : Памук Пакет содржина : Embroider Конец ,Embroider Крпа ,Игла,Скицата Акции : Во Парк
Забелешка : Големината е прирачник за мерење , таму можеби за 1-3 см грешка ,тоа му припаѓа на нормални ситуација ,ако умот , pls не цел , ви благодариме за вашиот разбере . 14 CT тип ве молиме да го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод. 100% еколошки памук. 11 CT тип ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT слика печатени, 14CT празно платно, 14CT слика печатени
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
ПП торба
Број На Модел На:
D315
Свеж

Избор на клиенти