.

.

New
Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,Антички порцелански вазна

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,Антички порцелански вазна

DEN 536.00
DEN 909.12

Стока
Достапно.


Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, Антички порцелански вазна
БЕСПЛАТЕН превозот
Бод грофот : 135 X189 бода
Бои : 12 бои
Производот број : cs582
Големина на слика : 31 X43 CM, 11 CT
24 X34 CM, 14 CT
Платно големина : 41 X53 CM, 11 CT
34 X44 CM, 14 CT
Смета платно (unprinted платно), бела
Насоки : 1 конец = 6 насоки
Пакет содржи : 1、100% памук теми
2、Везени платно
3、игли
4、HD Шарени График

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT unprinted, 14CT unprinted
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Шише
Свеж

Избор на клиенти