.

.

New
Радост недела кинески крстот stitchRiver ставови во зима DMC14CT11CTcottonfabric livingroom dininghall ресторан дома слика

Радост недела кинески крстот stitchRiver ставови во зима DMC14CT11CTcottonfabric livingroom dininghall ресторан дома слика

DEN 432.00
DEN 720.00

Стока
Достапно.


Селектирај 2 ↑ Идеален за домаќинство декорација
Детали
- Причина за вашата љубов за мене
Ветување
-Сила, ќе ги носи на леснотија шопинг искуство
Уживајте
-Нежна, мека и пријатна prombt,
сè што ве потсетува на мене од сега и тука
1. Боја блок во blue print не е вистинската боја на крстот бод, ве молиме да се однесуваат на темата Нема . : XF177
Име : Реката ставови во зима
Продажба на мало или целата продажба е на располагање, дури и ОЕМ или ODM е во ред по одредени барања
Спецификација : 14 CT
Големина(cm) : 36x29
Спецификација : 11 CT
Големина(cm) : 46x37
Ткаенини : unprinted или печатени
Боја : 13
Пакет содржина
Врвен Embroider крпа x1.
Answer : ___________________________ Note :
1.
Можете исто така да имаат и други избори за вашата исплата. (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод. КОНТАКТ
А.
Бренд : Радост Недела
Предмет Бр. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите, а ние ќе ви одговори што побрзо. (11 CT) ве молиме да користите 3 насоки теми за целосна бод, 2 насоки теми за назад бод. По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, се направи тоа се исуши, а потоа можете да направите
рамка за тоа. Додај во Продавница Листа
в.
Јасно скицата x1
Содржи : ткаенина, конци, игли, шема, инструкции и пакет
Примена : дома декорација, децата, образованието, уметноста колекција, давање на подарок, за забава
Радост недела Реката ставови во зима сценографијата D MC 14 CT 11 CT Памук ткаенини
Кинески крстот stitc колекции декорација сликарство подарок уметност фабрика трговија на големо
Show
- Убавина и квалитет, што може да имаат и лесно тука
Нагласи 1 ↑ Сите модерни дизајни од модните круг, живот, филмови,
за да ви даде неверојатна око празникот.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT Бело Платно, 11CT Слика Печатени, 14CT Бело Платно, 14CT Слика Печатени
Бренд Име:
Радост Недела
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
мало:
Трговија на големо
DIY:
подарок
Уметност:
Handicraf
Вез:
Везана
фестивалот,Hallowen,Божиќ,елен:
современ модел
Свеж

Избор на клиенти