.

.

New
Виолетови Цвеќиња Вазна Крстот Бод Колекции DMC 14CT Бело Платно 11CT Точни Печатени Везови DIY рачно изработени Игла Работа Дома Декор

Виолетови Цвеќиња Вазна Крстот Бод Колекции DMC 14CT Бело Платно 11CT Точни Печатени Везови DIY рачно изработени Игла Работа

DEN 383.52

Стока
Достапно.

100% памук производи. моделот е отпечатена на платно (11ct), па пред да заврши крои, ткаенината не може да го допре водата, инаку дел печатени ќе исчезне. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ние брод на Светот. добра осветленост, не бледнее, не е лесно да се пробие и pilling. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Политика На Враќање
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.Крстот бод комплет, треба шиење со себе Tela dimensioni : 36 ×42 см (14ct) (Nessuna cornice esterna) 44 ×52 см (11ct)(Nessuna cornice esterna) забелешка : (ве молиме прочитајте го првиот) 1. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. употреба на растворливи материјал во заштитата на животната средина. Ве молиме контактирајте со нас
. 100% сосема нов. ултра јасно професионални везови шема.
Превозот
1. тоа не е печатена со бело платно, тие сите треба целосна emborider 11ct тип ве молиме да користите 3 жици, жици, 2 жици жици до точка назад. Ако не примите објект по истекот на 30 дена,
Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Контактирате за Ако имате било какви проблеми. Објектот испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 40 дена.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT слика printe, 14CT бело платно
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Тип:
Пакет
NO:
H457
Свеж

Избор на клиенти