.

.

New
Апстракт Цвеќиња Памук Платно DMC Крстот Бод Колекции Точни Печатени Везови DIY рачно изработени Игла работа Ѕид Дома Декор

Апстракт Цвеќиња Памук Платно DMC Крстот Бод Колекции Точни Печатени Везови DIY рачно изработени Игла работа Ѕид Дома Декор

DEN 335.52

Стока
Достапно.

Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Објектот испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 40 дена. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. тоа не е печатена со бело платно, тие сите треба целосна emborider 11ct тип ве молиме да користите 3 жици, жици, 2 жици жици до точка назад. ве молиме не го отворите спорови во рок од 65 дена. 100% памук производи.
Превозот
1. Политика На Враќање
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Контактирате за Ако имате било какви проблеми. ултра јасно професионални везови шема. ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас за solove тоа. Ние брод на Светот. производот е бесплатен превоз од "пост кина обичен мал пакет плус", тоа не може да биде песна по пакет лево кина. ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака пред. по завршувањето на шевовите, се стави на платно во вода за половина час, а потоа и сушење, а потоа можеме да направи рамка за тоа. исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели.
Такси превозот е платена од страна на купувачот. Други Политики
1. предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT слика printe, 14CT бело платно
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Тип:
Пакет
NO:
H458
Свеж

Избор на клиенти