.

.

New
Вез се Сметаат Крстот Бод Колекции Везана - Занаети 14-каратно DMC Боја DIY Уметност рачно изработени Украси - Принцеза Снег и Поларна Мечка

Вез се Сметаат Крстот Бод Колекции Везана - Занаети 14-каратно DMC Боја DIY Уметност рачно изработени Украси - Принцеза Снег

DEN 1013.00
DEN 1266.72

Стока
Достапно.

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз сте во вашата земја. Бода : 241w x 182h Големина : 17" x 13" (43. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Стил:
Американски Стил
Тип:
Пакет
Бренд Име:
Ankicoleman Дизајни
Шаблон Тип:
Портрет
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Техника:
Предиво Обоена
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Поставете Тип:
крстот бод
Вез Метод:
Крстот-бод Работа
Свеж

Избор на клиенти