.

.

New
Вез се Сметаат Крстот Бод Колекции Везана - Занаети 14-каратно DMC DIY Уметност рачно изработени Украси - Зима Орли

Вез се Сметаат Крстот Бод Колекции Везана - Занаети 14-каратно DMC DIY Уметност рачно изработени Украси - Зима Орли

DEN 1063.00
DEN 1329.12

Стока
Достапно.

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Бода : 243w x 182h Големина : 17" x 13" (44. Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Стил:
Американски Стил
Тип:
Пакет
Бренд Име:
Ankicoleman Дизајни
Шаблон Тип:
Животните
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Техника:
Предиво Обоена
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Поставете Тип:
крстот бод
Вез Метод:
Крстот-бод Работа
Свеж

Избор на клиенти