.

.

New
1th Девојка со снешко Chineses Бод Везана,DIY DMC Крстот бод ,Сетови За Везови колекции, Смета Крст-Крои

1th Девојка со снешко Chineses Бод Везана,DIY DMC Крстот бод ,Сетови За Везови колекции, Смета Крст-Крои

DEN 291.00
DEN 570.24

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
32x32
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Бренд Име:
oneroom
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
100% Памук
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
OPP ПАКУВАЊЕ ИЛИ ПЛАСТИЧНА АМБАЛАЖА
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти