.

.

New
Цветаат рози Везови Конец DMC Памук Крстот Бод Во 11CT14CT Везана Смета Крстот Бод Колекции за Везови Крст

Цветаат рози Везови Конец DMC Памук Крстот Бод Во 11CT14CT Везана Смета Крстот Бод Колекции за Везови Крст

DEN 388.00
DEN 760.80

Стока
Достапно.

48 /set
На Ѕвездена Ноќ на Van Gogh!11 CT 14 CT DIY Везана Смета Димензии Крстот Бод Поставува Колекции за Везови Игли за Плетење US$ 17.71 /парче
Шарени Лалињата!DIY DMC14 CT Смета Крстот Бод Поставува Комплет За Везана Везови Плетење Игли за Шиење трговија на Големо и Мало US$ 16.
Цветаат рози ! DMC nkf Крстот Бод DIY Везана 14 CT 11 CT Смета Кина Крстот Бод за Полнење за Везови Занаети и хоби
2015 година Нови Шиење Крст-бод Овошје-Apple 4 DIY Везана DMC Смета Димензии Крстот Бод за Полнење за Везови Игли за Плетење US$ 14.
Боја : Бела боја (Embroidering Крпа )
Материјал : 100% Памук
Пакет : Embroider Конец ,Embroider Крпа ,Игла, Скицата
( не надвор рамка )
Акции : Во Парк
.99 /set
Freeshipping Van Gogh е Сончоглед Сликарство!DIY Везана DMC Смета Крстот Бод Поставува за Везови Игли за Плетење Занаети US$ 8. Тоа unprinted со бело платно , сите треба да dew линкот најнапред со себе ,а потоа целосно emborider ( малку тешко) 11 CT се користат 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод.40 /парче
Сончогледово Вазна (3)! DIY Везана 11 CT 14 CT DMC Смета Крстот Бод Поставува Колекции за Везови Игли за Плетење Занает Хоби US$ 23.67 /парче
Бесплатно Овошје Кошница (5) DIY Везана DMC Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT се Поставува За Везови Игли за Плетење Хоби и Занаети US$ 29.95 /set
Бесплатни Цреша Вазна! DIY Везана 11 CT 14 CT Смета Крстот Бод во Собата за Везови Игли за Плетење Комбинација Занаети трговија на Големо US$ 19.73 /set
Виолетова Вазна (2) DIY Везана DMC Смета Крстот Бод Комплет 11 CT 14 CT Колекции се Поставува За Везови Игли за Плетење Хоби и Занаети US$ 18.

Детали

Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
пластична кеса
Вез крст:
смета крстот бод колекции
кина крстот бод:
За дома декорација
смета крстот бод:
Дома Декор
Пакување:
PP Кутија или ПВЦ Кеси
Вез крст:
занаети
Ткаенина Тип:
100 % Памук Крст
ХОБИ:
DMC Крстот Бод
Повод:
Партија,Ангажман, Свадба,Годишнина
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
DIY Везана:
DMC Крст-бод
Свеж

Избор на клиенти