.

.

New
Златна Panno,Везана,DIY DMC 14CT Крстот бод за Полнење, Моделот Везови Крст-бод Сликарство,Божиќ,занаети,кралот 1025

Златна Panno,Везана,DIY DMC 14CT Крстот бод за Полнење, Моделот Везови Крст-бод Сликарство,Божиќ,занаети,кралот 1025

DEN 1590.00
DEN 2890.56

Стока
Достапно.

ве молиме изберете еден ви треба-answer : ___________________________ Note : Ние продаваме дијаманти сликарство, 11ct крстот бод / 14ct unprinted крстот бод, лента везови перници /бод се полу-готови производи! Боја треба да се погледне за производот што го добиваат,ве молиме да не се отвори спорот поради големината и бојата неусогласеност. Ви благодарам многу! Се надеваме дека ќе им даде 5 ѕвезди и добри евалуација. Скицата *1.ако сакате да трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас .Купувачи од Русија, Украина и Белорусија треба ПОЛНО ИМЕ. Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!
Везана, DIY DMC 14 CT unprinted Крстот бод за Полнење,Сценско Модели Везови Маслото Шума Патот Крст-бод Дома Декор
Почитувани, се обрне внимание! 1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Embroider игла *2.имаме 11 CT печатени во собата и 14 CT печатени во собата и 14 CT бело платно поставено.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашето задоволство е многу важна за нас.Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми. Кога ќе добиете предмети ќе нареди, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно.

Детали

Големина:
picture 40x50cm
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT Крстот бод
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европа
Бренд Име:
Златна Panno
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
OPP вреќа
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Надворешното Пакување:
ПП торба
Примена:
Други
Е Прилагодена:
Yes
колекции за везови:
занаети
Diy Крстот Бод:
DMC Крстот Бод
Ткаенина Тип:
Памук
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14-каратно
Свеж

Избор на клиенти