.

.

New
Радост недела цртан филм стил Малку мечка раст рекорд крстот бод везови декорација со листи за почетници

Радост недела цртан филм стил Малку мечка раст рекорд крстот бод везови декорација со листи за почетници

DEN 350.00
DEN 686.40

Стока
Достапно.


Квалитетот и цената однапред
Висок квалитет со фабрика цена, Нашите клиенти сигурно ќе уживаат највисок оценување на работата.
Зедницата однапред
Производителот може да понуди подобра по продажба на заштита и технологија поддршка.
Игла Kungfu крстот бод фабрика основана во 2007 година, кој се наоѓа во Liuzhou град, Guangxi провинција, Кина, е професионална крстот бод производителот.
Обезбеди 30% до 300% повеќе од теми за секој проект.
Силна дизајн способност
Повеќе од 6000 крстот бод дизајни досега
Повеќе од 30 нови дизајни секој месец
Се прилагодите дизајни на располагање
Научна тема пресметка
Да се ослободи од индустријата тежок проблем недостаток.
Радост недела цртан филм стил Малку мечка раст рекорд крстот бод везови декорација со листи за почетници
Бренд : Радост Недела
Предмет Бр. : C071
Име : Мала мечка раст рекорд
OEM/ODM/OBM/OSM се достапни
Спецификација : 14 CT
Големина : 41×30
Спецификација : 11 CT
Големина : 53×38
Бода : 11708
Боја : 20
Содржи : ткаенина,конци,игли,шема, инструкции и пакет
Примена : дома декорација, децата, образованието, уметноста колекција, подарок-давање, забава
Фабриката за директна продажба
Фабриката официјалната продавница со нашата фабрика Qualifiedfor вашиот најголемиот Дел наредби.
Материјалот е еколошки не-токсични
Производи' материјал е еколошки не-токсични, кои имаат SGS тест извештај. Со цел да се обезбеди висок квалитет на производи,решенија врз основа на потребите на клиентите и servise.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 14CT печат производ, 11CT смета производ, 11CT печат производ
Бренд Име:
Радост Недела
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
100% Памук
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
PVC кеса
14CT:
41*30cm
11CT:
53*38cm
Точка Бр.:
C071
Свеж

Избор на клиенти