.

.

New
Везана,DMC Крстот бод,14CT Unprinted Слика девет среќни риби Animal за Везови колекции Крст-Крои,DIY рачно изработени украси

Везана,DMC Крстот бод,14CT Unprinted Слика девет среќни риби Animal за Везови колекции Крст-Крои,DIY рачно изработени украси

DEN 1439.52

Стока
Достапно.

Објектот испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 40 дена.
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ве молиме контактирајте со нас
. Ние брод менаџерските нарачки во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.
Такси превозот е платена од страна на купувачот. Контактирате за Ако имате било какви проблеми. 100% сосема нов. опис : боја : бела крпа везови) материјал : памук, со содржина на пакувањето : embroider конец, embroider крпа, игла, моделот забелешка : 14ct бела 2 конец, значи 14ct бело платно( НЕ печатени), embroider со 2 стои тема. ние ќе обезбедува 30% повеќе од жици за секој проект. по завршувањето на шевовите, се стави на платно во вода за половина час, а потоа и сушење, а потоа можеме да направи рамка за тоа. Но треба да се наплаќаат за дополнителни превозот на трошоците. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. бело платно (14ct).Крстот бод комплет, треба шиење со себе Моделот големина : 72 X45cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) 14 CT Unprinted Крстот Бод бело платно предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо.
Превозот
1. Ако не примите објект по истекот на 30 дена,
Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT бело платно
Бренд Име:
dahlia
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Животните
маслото:
Моден
бело платно:
14CT Unprinted Крстот Бод колекции
Свеж

Избор на клиенти