.

.

New
Везана,11/14ct DMC боја Крстот бод,во Собата За Везови колекции се Зголеми Кабината Пејзаж Печатени Шема Крст-Бод Ѕид Оркестарот

Везана,11/14ct DMC боја Крстот бод,во Собата За Везови колекции се Зголеми Кабината Пејзаж Печатени Шема Крст-Бод Ѕид Оркестарот

DEN 384.00
DEN 767.04

Стока
Достапно.

Ние ќе се вратат ако не се врати на предмети во рамките 15days на вашиот прием на објектите. Ако производи ќе примите не е како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас.но за Африка countrys и оддалечените области, треба да се цел $300 за бесплатен превозот за EMS/DHL, Ние ќе испратиме предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ако цел е над $200,пак ќе брод за слободни со ЕМС или DHL. И купувачи се одговорни за царинските давачки.ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА УБАВА ДАМА Дистрибуција Опис на Производот
Тема : Роза Кабината крстот бод везови
Canva Големина : 11ct-за 60x41cm
14ct-за 48x32cm
Мрежа : 218x137
ТИП : печатени шема, embroider сите обоени дел
Англиски настава се вклучени
*************************
1 инч=25. Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или онлајн услуги пред испраќањето на стоката назад. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки дуо да разлики во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.

Детали

Големина:
14ct white canva, 14ct printed canva, 11ct printed canva
Стил:
Европа
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Бренд Име:
QIUSI
Надворешното Пакување:
торба/кутија за пакување
Свеж

Избор на клиенти