.

.

New
Спиење, смета отпечатена на платно DMC 14CT 11CT Крстот Бод колекции,везови везана Групи, Дома Декор

Спиење, смета отпечатена на платно DMC 14CT 11CT Крстот Бод колекции,везови везана Групи, Дома Декор

DEN 351.00
DEN 403.20

Стока
Достапно.

20 /парче US $ 11.71 /парче US $ 16.70 /парче US $ 14.08 /парче US $ 19.
Answer : ___________________________ Note : 14 CT тип ве молиме да го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод.30 /парче US $ 19.60 /парче US $ 10.40 /парче US $ 25. 100% Сосема нов.80 /парче US $ 8.50 /парче US $ 10. Тоа, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите.25 /парче US $ 7.13 /парче САД $ 19. Тоа unprinted со бело платно, сите треба да се целосно emborider 11 CT тип ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод.20 /парче Спиење, смета отпечатена на платно DMC 14 CT 11 CT Крстот Бод колекции,везови везана Групи, Дома Декор
Предност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби. Добар сјај,не-бледнее,не е лесно да се пробие и pilling.40 /парче US $ 12.00 /парче US $ 8.40 /парче US $ 27.13 /парче US $ 18.10 /парче US $ 13. Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект. Користете растворливи заштита на животната средина материјал. Моделот е отпечатена на платно ( 11 CT ), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата , инаку печатени дел ќе исчезне.
Опис : Платно Големина : 23 см*21cm(14 CT) 29cm*27cm (11 CT) (не надвор рамка) Боја (embroidering ткаенина) : Бела Материјал : Памук Пакет содржина : Embroider Конец ,Embroider Крпа ,Игла,Скицата Акции : Во Парк
.60 /парче US $ 43. По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за тоа. Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT слика печатени, 14CT бело платно
Бренд Име:
Радост Недела
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Портрет
Материјал:
100% Памук
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
PVC кеса
боја:
Бела
Поставете Тип:
крстот бод
Вез Метод:
Крстот бод работа
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT или 11CT
Свеж

Избор на клиенти