.

.

New
Вашиот Подарок G221 14CT 11CT Печат и Смета Дома Декорација Свиња Во Цвет Кошница Крстот Бод

Вашиот Подарок G221 14CT 11CT Печат и Смета Дома Декорација Свиња Во Цвет Кошница Крстот Бод

DEN 398.00
DEN 781.44

Стока
Достапно.


Pls ни даде 5 ѕвезди
1) успехот зависи од вашето задоволство, па вашите повратни информации е многу важна за нас.
2) Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, pls ни остави позитивен фидбек. Pls дозволете можни разлики помеѓу производите и фотографии. Ве молиме љубезно остатокот увери. Со насоките на "Чесност прво, Клиент основно", ние ќе континуирано подобрување на нашите производи " квалитет со нашите високо сеопфатна квалитет и искуство.
2) Ова е DIY колекции, треба да везови себе
3) Не надвор рамка
4) (14 CT) ве Молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.
6) 14 CT смета за производот и 11 CT смета производ се unprinted ткаенина производи
7) 14 CT печат производ и 11 CT печат производ се печатени ткаенини производи
8) моделот е отпечатена на платно (11 CT печатени и 14-КАРАТНО печатени), печат ткаенина е растворливи во вода, па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата, инаку печатени дел ќе биде збришан. Ние треба време за да се произведе стока, еден по еден да се обезбеди квалитет за вас. Со цел да се создаде пријатен шопинг искуство за вас, ние сме посветени на обезбедување на врвен квалитет и одлична услуга во секое време. Ние ќе ви ја испратиме стоката за вас во рок од 7 работни дена.
Игла Kungfu крстот бод фабрика основана во 2007 година, кој се наоѓа во Liuzhou град, Guangxi провинција, Кина, е професионална крстот бод производителот, интегрирани со дизајнирање, истражување и развој, производство и продажба.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 11CT смета производ, 14CT Печат производ, 11CT Печат производ
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Традиционален Кинески
Бренд Име:
Радост Недела
Шаблон Тип:
Животните
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
PVC кеса
реден број:
G221
Име:
Свиња Во Цвет Кошница
Содржи:
Ткаенина,Конци,Игли,Шема,Инструкции
14CT Големина:
34*34 CM
11CT Големина:
44*44 CM
боја:
37 бои
Бода:
13613 Бода
НАЗАД БОД:
8 Бода
сертификација:
SGS
време на испорака:
7 работни дена
Свеж

Избор на клиенти