.

.

New
Вашиот Подарок Дома Декор F570 Бесплатен Превозот 14CT 11CT Смета и Печат На Градина Портата Needlepoints Везови Крстот Бод Колекции

Вашиот Подарок Дома Декор F570 Бесплатен Превозот 14CT 11CT Смета и Печат На Градина Портата Needlepoints Везови Крстот Бод Колекции

DEN 485.00
DEN 951.84

Стока
Достапно.

Ве молиме љубезно остатокот увери.
• 21-ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.
1) ве Молиме љубезно не дојде со нас.
• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.
• Ние нудиме 30% -300% екстра теми за секој производ.
Pls ни даде 5 ѕвезди
1) успехот зависи од вашето задоволство, па вашите повратни информации е многу важна за нас.
Нашата служба за корисници е подготвен да ви помогне во секое време. Сите фотографии се прикажани за да ви се 100% земаат во вид и за повикување само.
• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели.
• Печат ткаенина (11 CT и 14 CT) и Смета платно (14 CT) . На пример, 11 CT смета значи постојат 11 ребра во еден инч ткаенина, 14 CT значи постојат 14 мрежи во еден инч ткаенина.
3) Pls контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас за решавање на било какви проблеми. Ние ќе ви ја испратиме стоката за вас во рок од 7 работни дена. Ние и ветуваме на сите производи се качил преку строга тестирање пред превозот.
2) Ова е DIY колекции, треба да везови себе
3) Не надвор рамка
4) (14 CT) ве Молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод. 14 CT тип ве молиме да го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод, 11 CT тип ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 11CT смета производ, 14CT Печат производ, 11CT Печат производ
Стил:
Пастирски
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Шаблон Тип:
Сценско
Бренд Име:
Радост Недела
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
PVC кеса
реден број:
f570
Име:
Градината Портата
Содржи:
Ткаенина,Конци,Игли,Шема,Инструкции
ПЛАТНО ГОЛЕМИНА 14CT:
33*44 CM
ПЛАТНО ГОЛЕМИНА 11CT:
42*55 СМ
боја:
37 бои
Бода:
24184 Бода
НАЗАД БОД:
1282 Бода
сертификација:
SGS
време на испорака:
7 работни дена
Свеж

Избор на клиенти