.

.

New
Радост недела Кинески крстот бод колекции diy снешко пријатели DMC 14CT 11CT памучна ткаенина деко сликарство подарок уметност фабрика трговија на големо

Радост недела Кинески крстот бод колекции diy снешко пријатели DMC 14CT 11CT памучна ткаенина деко сликарство подарок уметност

DEN 258.00
DEN 487.20

Стока
Достапно.


Регионот
Превозот Агент
Обработка & Испорака
САД, Канада
Кина Пост Воздух Mail
По 15-20 Дена
Велика БРИТАНИЈА, IR, Западна Европа
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Дена
Источна Европа
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Days
Блискиот Исток
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Дена
Австралија, Нов Зеланд
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Дена
Азија земја
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Дена
Африканската земја
Кина Пост Воздух Mail
20-35 Дена
Јужна Америка
Кина Пост Воздух Mail
20-35 Дена
5. Сликата е само за референца, ве молиме во вид преовладува . Ве молиме Скенирање СТАН
7.
Бренд : Радост Недела
Предмет Бр. КОНТАКТ
А. ПЛАЌАЊЕ
Ние препорачуваме купувачи да го користите ЗАЧУВАМ која е бесплатна се обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции како пред метод на плаќање. Сите производи што се продаваат не се надвор од рамката. ВИП ПОПУСТ ЗА ВАС
A.
Доволно Embroider теми x1 сет
Златна -опашка Embroider игла x2. Оваа услуга овозможува плаќање е објавен на продавачот на потврда за задоволителна приемот на вашите нарачки.
Answer : ___________________________ Note :
1. Посетете ја нашата продавница е Тоа Што
б. да ја Додадете нашата продавница во вашата продавница листа да биде нашата ВИП член
Б. Боја блок во blue print не е вистинската боја на крстот бод, ве молиме да се однесуваат на темата Нема .
Селектирај 2 ↑ Идеален за домаќинство декорација
Детали
- Причина за вашата љубов за мене
Ветување
-Сила, ќе ги носи на леснотија шопинг искуство
Уживајте
-Нежна, мека и пријатна prombt,
сè што ве потсетува на мене од сега и тука
1.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT Unprinted, 11CT Печатени, 14CT Unprinted, 14CT Печатени
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
Шаблон Тип:
Божиќ декорација за дома, navidad
мало:
Трговија на големо
DIY:
подарок
Уметност:
Handcraf
Вез:
Везана
Божиќ:
Снешко
Свеж

Избор на клиенти