.

.

New
Златна Panno,Везана,Везови,DIY Животинско Сликарство,Крстот бод,колекции,11ct Мадона и дете Крст-бод,Сетови За Везови

Златна Panno,Везана,Везови,DIY Животинско Сликарство,Крстот бод,колекции,11ct Мадона и дете Крст-бод,Сетови За Везови

DEN 1093.00
DEN 1951.68

Стока
Достапно.


Големина на платно about45*55cm
податоци за повикување само точни податоци во согласност со производот што сте го добиле

Детали

Големина:
40*50cm
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Бренд Име:
Златна Panno
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Портрет
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
пластична кеса
Вез Метод:
Нето Везови
Тема:
Европски Стил Серија
Техника:
Машина За Печатење
Вид:
колекции
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Алатки тип:
Иглички & Игли
Поставете Тип:
крстот бод
Ткаенина Тип:
Памук
Стил:
Модерна
Свеж

Избор на клиенти