.

.

New
Девојка со Златна Коса Луѓе Платно DMC Уметност Крстот Бод Колекции 11CT Печатени Везови DIY рачно изработени Везана Ѕид Дома Декор

Девојка со Златна Коса Луѓе Платно DMC Уметност Крстот Бод Колекции 11CT Печатени Везови DIY рачно изработени Везана Ѕид Дома

DEN 810.72

Стока
Достапно.

Ние брод на Светот. Dopo ла rifinitura cuciture, mettere ил panno во acqua по mezz'ora, poi цена asciugare, E poi si può цена una cornice по esso.
Ако треба да се избере EMS, ве молиме контактирајте со нас. Но треба да се наплаќаат за дополнителни превозот на трошоците. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Контактирате за Ако имате било какви проблеми. 100% cotone ecologico. Può анче essere он regalo meraviglioso per la tua famiglia e gli amici. Ние брод менаџерските нарачки во рок од 1-2 дена по расчисти исплата. 100% accurato stampato tessuto (11ct) e bianco tela (14ct).
Такси превозот е платена од страна на купувачот. Uso solubile во materiale ди protezione dell'ambiente. Buona brillantezza, не исчезнува, не facile da rompere e pilling.
Превозот
1. Политика На Враќање
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Descrizione : Colore (panno ди ricamo) : Bianco Materiale : Cotone Contenuto della confezione : Ricamare filo, ricamare stoffa, пред многу години, шема Magazzino : Во magazzino Nota : 14ct tipo si prega ди utilizzare 2 fili fili, 1 fili fili по punto indietro. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Крстот бод комплет, треба шиење со себе Tela dimensioni : 72×58cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) 89×70 cm (11ct) (Nessuna cornice esterna) Vantaggio : Noi abbiamo ла nostra propria fabbrica, siamo qualificati per il vostro gli ordini сите'ingrosso. Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Ве молиме контактирајте со нас. Esso не stampati един tela bianca, tutti hanno bisogno ди pieno emborider 11ct tipo si prega ди utilizzare 3 fili fili, 2 fili fili по punto indietro.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT слика printe, 14CT бело платно
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Тип:
Пакет
No:
R457
Свеж

Избор на клиенти