.

.

New
Другар Бебе Бакнеж Луѓе Платно DMC Уметнички Занаети Шиење Крстот Бод Колекции на Печатени Везови DIY рачно изработени Везана Ѕид Дома Декор

Другар Бебе Бакнеж Луѓе Платно DMC Уметнички Занаети Шиење Крстот Бод Колекции на Печатени Везови DIY рачно изработени Везана

DEN 507.84

Стока
Достапно.


Превозот
1.Крстот бод комплет, треба шиење со себе Tela dimensioni : 58×42cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) 70×52 см (11ct) (Nessuna cornice esterna) Vantaggio : Noi abbiamo ла nostra propria fabbrica, siamo qualificati per il vostro gli ordini сите'ingrosso. Il modello ц stato stampato sul panno ( 11ct ), Quindi prima ди terminare ла cucitura, il tessuto Не può toccare l'acqua , Altrimenti la parte stampata scomparirà. 100% nuovo ди zecca. Контактирате за Ако имате било какви проблеми. Други Политики
1. Descrizione : Colore (panno ди ricamo) : Bianco Materiale : Cotone Contenuto della confezione : Ricamare filo, ricamare stoffa, пред многу години, шема Magazzino : Во magazzino Nota : 14ct tipo si prega ди utilizzare 2 fili fili, 1 fili fili по punto indietro. 100% accurato stampato tessuto (11ct) e bianco tela (14ct). Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ние брод менаџерските нарачки во рок од 1-2 дена по расчисти исплата. 100% cotone ecologico.
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ултра јасно professionale шема ди ricamo. Uso solubile во materiale ди protezione dell'ambiente. Noi 'll fornisce ил 30% во più di јас fili по ogni progetto. Dopo ла rifinitura cuciture, mettere ил panno во acqua по mezz'ora, poi цена asciugare, E poi si può цена una cornice по esso. Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Può анче essere он regalo meraviglioso per la tua famiglia e gli amici.
Ако треба да се избере EMS, ве молиме контактирајте со нас. Ние брод на Светот. Но треба да се наплаќаат за дополнителни превозот на трошоците. Објектот испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 40 дена.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT слика printe, 14CT бело платно
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Тип:
Пакет
No:
R366
Свеж

Избор на клиенти