.

.

New
Момче и Кловн Луѓе Платно DMC Уметности и Занаети Шиење Крстот Бод Колекции на Печатени Везови DIY рачно изработени Везана Ѕид Дома Декор

Момче и Кловн Луѓе Платно DMC Уметности и Занаети Шиење Крстот Бод Колекции на Печатени Везови DIY рачно изработени Везана Ѕид

DEN 369.00
DEN 369.12

Стока
Достапно.

Buona brillantezza, не исчезнува, не facile da rompere e pilling.
Ако треба да се избере EMS, ве молиме контактирајте со нас. 100% accurato stampato tessuto (11ct) e bianco tela (14ct). 100% cotone ecologico. Ние брод менаџерските нарачки во рок од 1-2 дена по расчисти исплата. Il modello ц stato stampato sul panno ( 11ct ), Quindi prima ди terminare ла cucitura, il tessuto Не può toccare l'acqua , Altrimenti la parte stampata scomparirà. Други Политики
1.
Такси превозот е платена од страна на купувачот. Descrizione : Colore (panno ди ricamo) : Bianco Materiale : Cotone Contenuto della confezione : Ricamare filo, ricamare stoffa, пред многу години, шема Magazzino : Во magazzino Nota : 14ct tipo si prega ди utilizzare 2 fili fili, 1 fili fili по punto indietro. Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Può анче essere он regalo meraviglioso per la tua famiglia e gli amici. Uso solubile во materiale ди protezione dell'ambiente. Но треба да се наплаќаат за дополнителни превозот на трошоците.Крстот бод комплет, треба шиење со себе Tela dimensioni : 40×38cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) 49×45 cm (11ct) (Nessuna cornice esterna) Vantaggio : Noi abbiamo ла nostra propria fabbrica, siamo qualificati per il vostro gli ordini сите'ingrosso. Ние брод на Светот. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Превозот
1. Објектот испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 40 дена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ве молиме контактирајте со нас. Политика На Враќање
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT слика printe, 14CT бело платно
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Тип:
Пакет
No:
R371
Свеж

Избор на клиенти