.

.

New
На Наводнување Девојка Луѓе DMC Уметнички Занаети Крстот Бод Колекции Бебе 11CT Печатени Везови DIY рачно изработени Везана Ѕид Дома Декор

На Наводнување Девојка Луѓе DMC Уметнички Занаети Крстот Бод Колекции Бебе 11CT Печатени Везови DIY рачно изработени Везана Ѕид

DEN 513.00
DEN 513.12

Стока
Достапно.


Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Контактирате за Ако имате било какви проблеми. Ние брод менаџерските нарачки во рок од 1-2 дена по расчисти исплата. Noi 'll fornisce ил 30% во più di јас fili по ogni progetto. Dopo ла rifinitura cuciture, mettere ил panno во acqua по mezz'ora, poi цена asciugare, E poi si può цена una cornice по esso. Ултра јасно professionale шема ди ricamo. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Политика На Враќање
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Descrizione : Colore (panno ди ricamo) : Bianco Materiale : Cotone Contenuto della confezione : Ricamare filo, ricamare stoffa, пред многу години, шема Magazzino : Во magazzino Nota : 14ct tipo si prega ди utilizzare 2 fili fili, 1 fili fili по punto indietro. Ако не примите објект по истекот на 30 дена,
Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.Крстот бод комплет, треба шиење со себе Tela dimensioni : 62×46cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) 76×56 cm (11ct) (Nessuna cornice esterna) Vantaggio : Noi abbiamo ла nostra propria fabbrica, siamo qualificati per il vostro gli ordini сите'ingrosso.
Ако треба да се избере EMS, ве молиме контактирајте со нас. 100% nuovo ди zecca. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Esso не stampati един tela bianca, tutti hanno bisogno ди pieno emborider 11ct tipo si prega ди utilizzare 3 fili fili, 2 fili fili по punto indietro.
Превозот
1. 100% accurato stampato tessuto (11ct) e bianco tela (14ct).

Детали

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT слика printe, 14CT бело платно
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Тип:
Пакет
No:
R409
Свеж

Избор на клиенти