.

.

New
14CT 34 *38 машина за шиење Смета Крстот Бод 14CT Крстот Бод Поставува Големо цртан филм Крст-бод Колекции Везови Везана

14CT 34 *38 машина за шиење Смета Крстот Бод 14CT Крстот Бод Поставува Големо цртан филм Крст-бод Колекции Везови Везана

DEN 465.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.


Детали

Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
100% Памук
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Бренд Име:
oneroom
Надворешното Пакување:
Европа
Стил:
Античкиот Имитација
Платно Пакување Метод:
Никој
Употреба:
Дома декорација
Форма:
Античкиот
Регионален Функција:
Европа
Вез Тип:
Еден страна Везови
Техника:
крстот бод
Број На Модел На:
ТЕМИ CXC
Тема:
КРСТОТ БОД ТЕМИ
Свеж

Избор на клиенти