.

.

New
2TH 14CT 30x30 Цвеќиња со Девојка Слични DMC теми DIY рачно изработени Смета Крстот Бод Поставите Вез за Полнење Дома Декорација

2TH 14CT 30x30 Цвеќиња со Девојка Слични DMC теми DIY рачно изработени Смета Крстот Бод Поставите Вез за Полнење Дома Декорација

DEN 195.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.


Големина : 30x30
Стил : 14 CT
Добредојдовте да биде нашиот агент .ние сме фабрика за Производство на повеќе од 15years .
ние сите македонски пакување Или russan пакување .

Детали

Материјал:
100% Полиестер
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Бренд Име:
oneroom
Употреба:
Дома декорација
Шаблон Тип:
Еден страна Везови
Стил:
Античкиот Имитација
Надворешното Пакување:
Европа
Платно Пакување Метод:
JCS OYFUL CROSSS TITCH
Регионален Функција:
Европа
Техника:
крстот бод
Број На Модел На:
БОЖИЌ 001
Тема:
Божиќ човек
Свеж

Избор на клиенти