.

.

New
секси жените чипка свила сатен пижами поставува бесплатен превозот 2017 нов дизајн кратки панталони pyjamas поставува V деколте, подвезици pijamas поставува

секси жените чипка свила сатен пижами поставува бесплатен превозот 2017 нов дизајн кратки панталони pyjamas поставува V деколте,

DEN 539.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.


Материјали : Свила Rayon Чипка Големина : M L XL XXL 3 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки)) 100% Сосема Нов

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
YX9600
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Должина:
Shorts
Материјал:
Spandex,Rayon,Полиестер
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
NIUNIUSHOW
Материјал Состав:
Rayon
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Материјал:
Свила Rayon
Големина:
M L XL XXL
Стил:
Облека Gown
Свеж

Избор на клиенти