.

.

New
Лабава Pajama Поставува Жените везови Цвет 2 Парчиња Поставени Памук Т кошула Врвот + Панталони Еластична Половината Плус Големина XXXL 4XL Nightgown

Лабава Pajama Поставува Жените везови Цвет 2 Парчиња Поставени Памук Т кошула Врвот + Панталони Еластична Половината Плус Големина

DEN 806.00
DEN 1104.00

Стока
Достапно.


L Одговара на висина 152-162cm тежина 45-55kg
XL Одговара на висина 158-168cm тежина 52-62kg
XXL се Вклопува во висина 162-168cm тежина 60-68kg
3 LX се Вклопува во висина 165-171cm тежина 62-72kg
4 XL се Вклопува во висина 165-178cm тежина 65-78kg

Детали

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Материјал:
Бамбус Влакна,Памук
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
Околу Врат
Материјал Состав:
Памук & Бамбус Влакна
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
geluo
Должина:
Ankle-Length Pants
Свеж

Избор на клиенти