.

.

New
свила сатен чипка дами nightwear две парчиња пижами поставува со кратки панталони со висок квалитет на жените затворен одговара мека sleepwear секси

свила сатен чипка дами nightwear две парчиња пижами поставува со кратки панталони со висок квалитет на жените затворен одговара

DEN 497.00
DEN 1104.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Свила,Rayon,Полиестер
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Должина:
Shorts
Материјал Состав:
Полиестер
Бренд Име:
VLENATLNO
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
IJ542
Свеж

Избор на клиенти