.

.

New
Fdfklak Дебели Топло Зима Жените Пижами Долг Ракав Фланелен боксери Pijamas Поставен Дами Дома Носат Sleepwear Pajama pyjama hiver femme

Fdfklak Дебели Топло Зима Жените Пижами Долг Ракав Фланелен боксери Pijamas Поставен Дами Дома Носат Sleepwear Pajama pyjama

DEN 1224.00
DEN 2400.00

Стока
Достапно.

Купувачи се одговорни за враќање превозот. Ако сè уште имаат проблем за плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.
Fdfklak Дебели Топло Зима Жените Пижами Долг Ракав Фланелен боксери Pijamas Поставен Дами Дома Носат Sleepwear Pajama pyjama hiver femme
1cm=0. и сите пораки ќе се одговори во рок од 1 ден. Вашето мислење е основниот на нашите подобрување. И ве молиме бидете сигурни дека вашата моментална адреса точно по вашата исплата во рок од 1-2 дена! Ние не може да гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме! 2. 3-10 работни дена од Express. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашето писмо, што е можно поскоро. Контакт Со Нас На : 1. така што можеме да направиме подобро. Примање на време = Обработка на време + Превозот време 2. Ние ги прифати малите на големо, ако имате потреба, добредојдени да пратите e-mail на нас. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Превозот : 1. целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Напомена : Кога ќе се стави ред, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Гаранција и Гаранција : Ние ќе ви вратат во рок од 7 ден откако сте го добиле.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Материјал:
Ацетат,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Sleepwear Поставува
Материјал Состав:
Фланелен Боксери,Корални Руно
Јака:
Пак надолу Јака
Должина:
Full Length
Сезоната:
Зима
Бренд Име:
Fdfklak
Големина:
M, L, XL, XXL
Свеж

Избор на клиенти