.

.

New
CNC Мотоцикл Рамка Несреќа Подлога Silder Паѓа Заштитник Guard За KAWASAKI Z250 Z300 2013- 2013 2014 2015 година

CNC Мотоцикл Рамка Несреќа Подлога Silder Паѓа Заштитник Guard За KAWASAKI Z250 Z300 2013- 2013 2014 2015 година

DEN 2064.00
DEN 2400.00

Стока
Достапно.

Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.Превозот време како што се следниве : 2.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз
.

Детали

боја:
злато, портокал, сребрена, црвена, сина, зелена, црна, титаниум
Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
414-7
Објектот Должина:
13cm
Објектот Ширина:
14cm
Објектот Висина:
11cm
Објектот Тежина:
1.28kg
Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Свеж

Избор на клиенти